Just Apply Ucuza Arama In Best Possible Manner

Chomar, VoIP hizmetleri geniş bir yelpazede destekleyen bir evrensel Android ve IOS voip uygulamasıdır. Sadece mevcut kimlik bilgilerini kullanarak oturum ve gittiğiniz her yerde ulusal ve uluslararası konuşmalarınızda tasarruf etmeye başlayın, her zaman istediğiniz! En ucuz sağlayıcıların çoğu zaten desteklenir.

Cep aramaları tasarruf başlatmak için, sadece ÜCRETSİZ çevirici yükleyin. Henüz bir hesabınız yoksa, desteklenen markalarından biri kayıt ve bazı kredi satın. Tek ihtiyacınız olan Chomar uygulaması ve bir 3G veya WiFi bağlantısı.

Mobil Cep Telefonundan Voip Görüşmesi

Mobil VoIP cep telefonunuz ile yaptığınız görüşmeleri İnternet üstünden yapmanıza imkân sağlayan ve cep telefonu şirektinin fiyatlarından çok daha ucuza konuşmanızı sağlayan cep telefonunuzu yeni bir kullanma çeşididir.

Mobil VoIP kablosuz hızlı İnternet bağlantısı olan her noktada çalışır ve kablosuz İnternet ağları her geçen gün hızla artmaktadır.

Kablosuz İnternet ağının olduğu ofisinizde, evinizde, otellerde, restorantlarda, havaalanlarında artık cep telefonunzdan çok daha ucuza görüşebileceksiniz.

Mobil Cepten Voip Özellikleri

Mobil VoIP diğer tüm VoIP özelliklerini cep telefonunuzdan kullanmanıza da olanak sağlar.

Chomar ile cep telefonunuzla ister yolda ister ofiste size yepyeni ng geleceğin gelişmiş ve uygun maliyetli iletişim imkânını sunuyor.

Chomar modern mobil cep uygulamalarının tüm özelliklerine sahiptir. Adres defteriniz ile entegre olduğundan arama yapmak için numara ezberlemek zorunda kalmazsınız. Bu sayede arama kartları ile yapılan görüşmelerin en büyük sıkıntısı bu şekilde ortadan kalkmış oluyor. Adres defterinize kayıtlı tüm telefonları tek bir tuşla arayabilme rahatlığına kavuşmuş oluyorsunuz.

Aramak istediğiniz numarayı tuşladığınızda, ya da address defterinden seçtiğinizde sahip olduğunuz kredi miktarına göre konuşmanın ne kadar süreceğini ekrandan görecek konuşma bittiğinde kalan kredinizi anında bileceksiniz.

Peki nasıl kredi yükleyeceğim derseniz; o da kolay.

Yüklediğiniz kredi anında sisteme aktarılır ve arama yapmak için hiç bekleme yapmak zorunda kalmazsınız.

Eğer o anda yükleme merkezinden uzaktaysanız dilerseniz krediyi system içi satın alma opsiyonu ile anında alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödeme sizin Apple Keep ya da Google Play Store hesabınızdan çekilir. Beğendiğiniz bir uygulamayı satın almaktan hiçbir farkı yoktur.
Bilmeniz gereken tek şey ucuza konuşma
1045 kod numarasını arayanlar, evler ve iş telefonlarından şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarını çok ucuza arıyorlar. Dahası, 1045 numaralı telefonu arayan insanlar daha fazla.
Hakkında daha fazla bilgi için ucuza konuşma. Veya buraya tıklayın www.chomar.co/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *